Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

Yeni ev arkadaşın; Süper Üniversiteli 100 GB AKK Limitsiz internet her şey dahil sadece 69,90 TL, üstelik modem ve kurulum ücretsiz !

Kampanyaya katılım 1 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir

 

Fiyatlar

​Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası, 12 ay taahhütle

​Hız ​Kota AKK *
İndirme
(Download)​
AKK*
Yükleme (Upload)​
Tarife Fiyatı​ Kampanya
Fiyatı​
​​​​100 Mbps​ ​Limitsiz​ 150 GB​ 50 GB​ ​129 TL ​​99,90 TL
​​​​50 Mbps​ ​Limitsiz​ 150 GB​ 50 GB​ ​109 TL ​​89,90 TL
​​​​25 Mbps​ ​Limitsiz​ 150 GB​ 50 GB​ ​99 TL ​​79,90 TL
​​​​100 Mbps​ ​Limitsiz​ 100 GB​ 50 GB​ ​119 TL ​​89,90 TL
​​​​50 Mbps​ ​Limitsiz​ 100 GB​ 50 GB​ ​99 TL ​​79,90 TL
​​​​25 Mbps​ ​Limitsiz​ 100 GB​ 50 GB​ ​89 TL ​​69,90 TL

Tarife ve kampanya fiyatlarına tüm vergiler (%18 KDV ve %5 ÖİV) dahildir.

*AKK, Adil Kullanım K​oşullarını ifade etmektedir.

 

​SÜPER ÜNİVERSİTELİ Kampanyalarının aynı fiyattan başlayan Hızlı Yalın ADSL paketlerini görmek için tıklayınız

 

 

​• Fatura sürprizi yok! Net fiyat Tek fiyat!

• Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, ücretsiz kuruyoruz. Herhangi bir bağlantı ücreti yansıtmıyoruz

• Mevcut internet servis sağlayıcınızın ayrılırken size yansıttığı kampanya iptal bedelini belli limitlerde karşılıyoruz

• Evdeki internetinizi Turkcell Superonline’a taşımak için gerekli tüm işlemleri sizin için biz gerçekleştiriyoruz

• 3 aya kadar hizmetinizi ücretsiz dondurma fırsatı sunuyoruz. Okullar tatile girdiğinde dondurma hizmeti ile kullanmadığınız internete fatura ödemek zorunda kalmıyorsunuz

 • ​Kampanya 19 Eylül 2016 - 01 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni ve mevcut Turkcell Superonline fiber müşterileri Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerde okuyan üniversite öğrencileri olması koşuluyla faydalanabilir (www.yok.gov.tr/web/guest/universitelerimiz). Kampanyadan faydalanmak için üniversite öğrenci kimliğinin aslının kopyasının ibraz edilmesi veya Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığına bağlı üniversitenin resmi öğrenci kayıt evrağının teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamına Diğer Yükseköğretim Kurumlarına kayıtlı öğrenciler dahil değildir. Kapsam dışı üniversitelerin listesi için: www.yok.gov.tr/web/guest/diger-yuksekogretim-kurumlari1. Her öğrenci bu kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Aboneliğin kampanyadan faydalanan öğrencinin adına olması zorunludur. Mevcut müşteriler için Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olması gerekmektedir.
 • Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile 12 aylık taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.superonline.net adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında, bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Turkcell Superonline'a yeni fiber müşterisi olmanız halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 240 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 500 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelin​i karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu düzenlemelerine göre hesaplanan cayma bedeli yansıtılır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler dahil 240TL fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dahil (18 KDV, %5 ÖİV) 96 TL fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanyalar kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (% 18 KDV) dahil 250 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil (%18 KDV, %15 ÖİV) 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Fiyatlar bölümünde ve taahhütnamede belirtilen tablodaki paketler için ay içerisinde veri indirme (download) AKK değeri aşıldığında ay sonuna kadar veri indirme (download) hızı 25 Mbps hız içeren paketler için16 Mbps'ye, 50 Mbps hız içeren paketler için16 Mbps'ye, 100 Mbps hız içeren paketler için 24 Mbps'ye düşecektir. Veri yükleme (upload) AKK değeri aşılırsa tüm paketlerde ​veri yükleme (upload) hızı 1 Mbps'ye düşecektir.
 • Fiber İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 120 TL nakil ücreti yansıtılır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Tüm kampanya, hizmet içerikleri, AKK (Adil Kullanım Koşulları) ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0532 532 00 00Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni arayın veya www.superonline.net'i tıklayın
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.​
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse taahhütnameye uygun cayma bedeli yansıtılır.
 • Kampanya aktivasyonuyla birlikte 3 ay süre ile ücretsiz kullanabileceğiniz fizy Video Müzik Üyeliği için Turkcell Superonline iletişim numaranıza kısa mesaj yoluyla “hediye kodunuz” iletilir. Hediye kodunuzu aktiflemek ve kullanıma başlamak için:  www.fizy.com adresiniz ziyaret ederek önce cep telefonu numaranız ve süper şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ekrandaki “hediye kartı” bölümünden kodunuzu aktifleyip kullanıma başlayabilirsiniz. Yeni Süper Şifre almak için: Turkcell'i iseniz  SIFRE yazıp 2200'a mesaj atabilirsiniz. Eğer farklı bir operatördeyseniz SIFRE yazıp 0532 755 22 22​'ye mesaj atarak şifrenizi alabilirsiniz. Katılım 10.000 adet ile sınırlıdır. Hediye kodunuzu en son aktifleyeceğiniz tarih: 31.03.2017’dir. Bu tarihten sonra aktiflenen kodlar için ücretsiz kullanım geçerli olmaz.​ Kampanya​nın fizy hediyesi stokları tükendiği için 18.10.2016 itibariyle sona ermiştir. ​​
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

 

TOP